Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι με την ολοκλήρωση του εξαμήνου, θα πραγματοποιηθεί ημερίδα παρουσίασης των projects που υλοποιήθηκαν από τους φοιτητές/τριες του Β εξαμήνου, καθώς και επιλεγμένων εργασιών του Α εξαμήνου.

Η ημερίδα θα γίνει την Κυριακή 25/2 (11πμ-7μμ) στην Εστία Επιστημών της Πάτρας.

Κατά τη διάρκεια της συνάντησης θα συζητηθούν θέματα που αφορούν τις διπλωματικές (Β εξάμηνο) και τα εξαμηνιαία projects (Μάθημα Β1 Α εξάμηνο)

Γι΄αυτό, η παρουσία των διδασκόντων είναι επιθυμητή και η παρουσία όλων των φοιτητών (Α και Β εξαμήνου) είναι υποχρεωτική.

Επιπλέον, παρακαλούνται θερμά όσοι διδάσκοντες κρίνουν ότι κάποιες από τις εργασίες που παρέλαβαν κατά τη διάρκεια του εξαμήνου είναι χρήσιμο να παρουσιασθούν στην ημερίδα ως «καλές πρακτικές», σε συνεννόηση με τους φοιτητές να έλθουν σε επικοινωνία με την κ Κολέζα.

Λεπτομερές πρόγραμμα της ημερίδας θα ανακοινωθεί τις επόμενες ημέρες.